9 грудня
12:00
безкоштовний
Онлайн зустріч
Бенуа Плеж - 33 роки професійного досвіду в проектах розвитку інфраструктури: Усі його 25 проектів охоплюють відповідні сектори UMIP-TA: централізоване опалення водопостачання та управління стічними водами, поводження з твердими побутовими відходами, енергетика.

Понад 15 років досвіду роботи на керівній посаді, координуючи міждисциплінарні та мультикультурні команди експертів. Має досвід роботи з МФО та повністю знайомий з процедурами та вимогами МФО (ЄБРР, Світовий банк, ЄІБ).

Більше 15 років досвіду роботи з національними та місцевими адміністраціями країн Східного партнерства та СНД (представлені міністерствами, регіональними адміністраціями, міськими адміністраціями, задіяні в 20 проектах *, у тому числі:
13 проектів, реалізованих в Україні;
4 проекти в Білорусі;
3 проекти в Росії;
1 проект у Вірменії;
1 проект в Казахстані;
1 проект у Киргизькій Республіці.

Євген Фокін - понад 13 років професійного досвіду в енергетиці (сектори централізованого опалення та енергоефективності), 12 проектів в Україні, в тому числі: Проект енергоефективності централізованого теплопостачання у м. Харкові. Має досвід роботи з МФО та повністю знайомий з процедурами та вимогами МФО (ЄБРР, Світовий банк) Досвід роботи з державними адміністраціями (2 міністерства), місцевими адміністраціями (>5 обласних та міських рад).

Олег Личак - рекрутер в Єжис Україна.
Організатор
Онлайн зустріч
Місце проведення
Про захід
Олег Личак ,
рекрутер компаніїї "Egis Ukraina"
Спікери
Учасники та розклад