3-10 грудня
Згідно домовленостей
Презентація
Egis Internship Experience Цього року Egis Ukraina заснувала Egis Internship Experience – програму стажування, яка дозволяє молодим спеціалістам приєднатися до міжнародної команди експертів та перейняти міжнародний досвід працюючи над поточними проєктами.

В рамках програми команда Egis планує відвідати провідні університети країни, щоб презентувати компанію, та познайомитися з талановитими студентами. В рамках відвідування університетів Egis Ukraina поділиться інформацією про умови працевлаштування в Egis, розкаже про корпоративну культуру компанії, етичні норми, стиль лідерства та принципи ефективної командної роботи.

Чому варто відвідати? Ключовим на зустрічах зі студентами буде присутність експерта/-ки чи проектного менеджера Egis. Який/-a розкаже про флагманські проекти компанії, їх стратегічне значення для України та регіону та поділиться зі студентами досвідом роботи у сфері інфраструктурних проєктів.

Протягом зустрічі студенти зможуть: - почути про реальний досвід в галузі інжинірингу від експерта, який безпосередньо бере участь в розвитку інфраструктури країни; - поспілкуватися з нашим експертом і проконсультуватися з ним/нею щодо своїх поточних курсових проєктів (якщо вони пов'язані з проблематикою проектів). - залишити заявку на участь у стажуванні, або резюме для потенційного працевлаштування.
Для кого?
Організатор
Місце проведення
Про захід
Для студентів інженерного направлення, які вивчають або цікавляться: плануванням і аналізом транспорту / мобільності, проектуванням транспортних споруд, екологією в рамках містобудування та інжинірингу. Ми шукаємо студентів, які прагнуть поринути в реалізацію інноваційних проектів, що змінюють майбутнє і стати частиною міжнародної команди Egis Ukraina.
Олег Личак ,
рекрутер компаніїї "Egis Ukraina"
Спікери
Ігор Могила,
Експерт з організації громадського транспорту
Учасники та розклад