03.12- 10.12
попередня реєстрація безкоштовна
Запис на курси французької мови
Про захід
Організатор
Місце проведення

Французький інститут в Україні. Основним завданням Французького Інституту в Україні є поширення французької мови та культури, а також налагодження довгострокових партнерських стосунків з українськими діячами у галузях освіти, науки, культури, творчості .

Найближчий запис на курси французької мови від Французького інституту в Україні (ФІУ) проходитиме з 10 до 20 січня 2022 року. Тим не менше, в рамках Тижня Франції в Україні ФІУ надає унікальну можливість усім любителям французької мови та усім зацікавленим у її вивченні зареєструватися на навчання уже зараз!

За допомогою онлайн-форми, можна безкоштовно зарезервувати собі місце, щоб мати можливість в новому році відвідувати курси французької мови з високою якістю викладання:
• для всіх рівнів: від початківців до студентів з рівнем C2;
• для будь-якого віку: запланований також набір груп для дітей віком 7-9 та 10-16 років;
• дистанційно або у зручних і затишних аудиторіях ФІУ.

Крім цього, у лютому 2022 року ФІУ проводитиме екзаменаційні сесії DELF-DALF, запис на які відбуватиметься з 10 по 17 січня. Для попереднього запису на іспити DELF-DALF та для більш детальної інформації достатньо в рамках Тижня Франції написати відповідний лист на адресу: delfdalf.kiev@gmail.com

Учасники та розклад