з 07 до 12 грудня 2020
з 10.00 до 20.00
безкоштовно
Знижки до 20%
-20% на всі апаратні процедури
-10% на всі естетичні процедури. (Масаж обличчя і тіла)
Про захід
Організатор
М. Київ, вул. Дарвіна 5

Moi Parisienne

Місце проведення
Основним напрямком нашого центру є усунення вікових змін і різних косметологічних дефектів.

Moi Parisienne пропонує індивідуальні рішення на шляху до омолодження шкіри і відновлення природної краси. Фахівцями центру розроблені спеціалізовані методи діагностики шкіри і обстеження організму. На підставі попередньої діагностики складається індивідуальна програма, в залежності від специфіки проблем нашого клієнта, як внутрішніх, так і зовнішніх.

Серед найбільш затребуваних процедур Омолодження і ліфтинг шкіри (Smas ліфтинг, фотоомолодження, безін'єкційна мезотерапія, світлотерапія). Комфортна і ефективна фотоепіляція.

Методика № 1 кріоліполіз Coolsculpting, займає провідні позиції в рейтингах широко відомих естетичних процедур;

Апарат Liposonix (США), призначений для теплового ультразвукового зменшення обсягу жирових відкладень, усуває жирові відкладення точково, і всього за один сеанс.

Різні види масажів.

Висококваліфіковані фахівці Moi Parisienne з високою майстерністю використовують передові технології апаратної і терапевтичної косметології, а також самі результативні і безпечні ін'єкційні методики в поєднанні з професійними косметичними засобами по догляду за обличчям і тілом. Для пацієнтів пропонуються експертні консультації з усіх питань.
Учасники та розклад