Egis приймає участь в тижні Франції

Egis Ukraina в рамках Тижня Франції в Україні, організовує онлайн зустріч зі студентами Київського Політехнічного Університету, яка відбудеться 9 грудня о 12:20.

Представник Egis Ukraina поділиться інформацією про умови працевлаштування в Egis та програму стажування. Ключовим на зустрічах зі студентами буде присутність провідного транспортного експерта Egis Ігоря Могили. Він розповість про флагманські проєкти компанії, їх стратегічне значення для України та регіону та поділяться зі студентами досвідом роботи у сфері інфраструктурних проєктів.

Протягом зустрічі студенти зможуть: - почути про реальний досвід в галузі інжинірингу від експерта, який безпосередньо бере участь в розвитку інфраструктури країни; - поспілкуватися з нашими експертом і проконсультуватися з ними щодо своїх поточних курсових проєктів; - залишити заявку на участь у стажуванні, або резюме для потенційного працевлаштування.

Для кого зустріч? Для студентів інженерного направлення, які вивчають про транспорт та мобільність. Дізнатись більше про подію та долучитись онлайн-зустрічі можна за посиланням:
https://frenchweek.com.ua/egis-ukraina

Заходи брендів