з 03 до 11 грудня
Акція
з 0:00 3.12.2021 до 23:59 10.12.2021
Безкоштовний промокод на знижку
За умови придбання будь-якого продукту ТМ Schneider Electric (окрім зарядних станцій для електромобілей) та введення промокоду #більшеФранції отримайте знижку -20% на продукти ТМ Schneider Electric.
Про захід
Організатор

Schneider Electric

Місце проведення
Електрофурнітура, а саме розетки і вимикачі, модульне обладнання Schneider Electric вже третій рік поспіль визнана українцями найкращою для домашньої безпеки та комфорту*! *за даними Української народної премії (Всеукраїнський національний проєкт, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг серед представлених на українському ринку, на основі вподобань українських споживачів.
Про продукт
Schneider Electric - світовий лідер у наданні цифрових рішень в галузі управління електроенергією і автоматизації для забезпечення ефективності та сталого розвитку. Компанія інтегрує найкращі технології в області управління електроенергією, автоматизації в режимі реального часу, програмного забезпечення і послуг в рішення для об'єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних, інфраструктури і промисловості.
Про компанію
Учасники та розклад