з 5 до 15 грудня 2020
з 11.00 до 21.00
безкоштовно
Виставка фотографії "Від неба до горизонту"
Photo Kyiv-щорічний міжнародний професійний артярмарок фотомистецтва, заснований у 2017 році. Ця подія є унікальною для українського артпростору, об'єднуючи міжнародних експертів з артсфери, інституціональних та ділових партнерів, які сприяють своєю діяльністю розвитку культурного іміджу України.

Photo Kyiv протягом чотирьох років динамічно розвиває фотографічний артринок, створює міжнародну освітню платформу, організовує масштабні виставки та культурні проєкти, займається консалтингом для компаній та приватних колекціонерів, розробляє ексклюзивні артподарунки. Одним з нових напрямків діяльності є видавництво фотокниг.

В цьому році Photo Kyiv звернувся до нових технологій. З 2 по 20 грудня 2020 року Photo Kyiv буде проходити в новому для себе форматі онлайн. У партнерстві з українською платформою Pangram спеціально для Photo Kyiv розроблено віртуальний простір 3D, де можно безкоштовно відвідати артярмарок та купити ретельно відібрані міжнародною експертною комісією авторські фотографії.

В цьому році на артярмарку буде представлено більше 500 світлин.

Про виставку

В рамках тижня "Більше Франції" Photo Kyiv в партнерстві з MANDARIN MAISON презентує у форматі оффлайн фотовиставку " Entre ciel et terre "відомого українського фотографа Дмитра Богачука.

Естетика творчості Дмитра Богачука будується на прагненні відобразити на зображеннях неявного сяйва світла, яке можна майже відчути і почути.Фотограф цікавиться концепцією універсальних спогадів, працюючи з загальним відчуттям від вигляду пейзажу, до якого всі тяжіють, немов з загальнолюдського минулого. Спокій і простота доноситься через ніжні атмосферні композиції. Пастельні тони і відчутне повітря роблять фотографії Дмитра візуальною поезією.
Дмитро вивчав образотворче мистецтво в Національній Академії Керівних Кадрів Культури і Мистецтв в Києві (Україна).

Роботи Дмитра зберігаються в різних колекціях від Китаю до США, Мексики, Європи та Близького Сходу.

Photo credit Світлана Левченко, Дмитро Богачук, Сергій Ристенко
Про Photo Kyiv
Організатор
Київ, вул. Басейна 6 Mandarin Maison

Photo Kyiv

Місце проведення
( ТЦ Mandarin Plaza, 5 поверх)
Учасники та розклад