з 03 до 10 грудня
безкоштовно
Розіграш
Компанія Renault в Україні, лідер автомобільного ринку, пропонує долучитися до розіграшу тижневого тест-драйву Renault Captur, нового компактного кросовера французького бренду!

Модель дебютувала в Україні 14 липня 2021 р., та є претендентом в головній номінації «Кросовер/SUV 2022», а також додаткових номінаціях «Дизайн» та «Співвідношення ціна/якість».

Новий Renault Captur вражає своїм модним та яскравим дизайном. Потужний профіль, стильний інтер'єр та повністю налаштовуваний двоколірний кузов. Виразності погляду дають фірмові С-подібні дизайнерські світлодіодні денні ходові вогні та задні ліхтарі, full LED фари головного світла.

Доповнюють образ справжнього кросовера 17'' легкосплавні диски. Акція проходитиме з 3 до 10 грудня 2021 року серед підписників офіційної української
сторінки французького бренду Renault в соціальній мережі Facebook (facebook.com/renault.ua) шляхом надання даних для участі.

В розіграші можуть приймати участь всі охочі громадяни України, що досягли віку 18 років, проживають в Україні та мають дійсне водійське посвідчення. Умови участі в розіграші надаються з акцією у Facebook. Переможця розіграшу буде обрано 10 грудня 2021 р. за допомогою методу випадкових чисел. Компанія Renault в Україні доставить авто переможцю до найближчого офіційного дилерського центру Renault. Автомобіль Renault Captur надається у користування з державною реєстрацією, полісами страхування (ГО, КАСКО) та з повним баком пального.
Про захід
Організатор

Renault

Місце проведення
Учасники та розклад