Вебінари Saint-Gobain

#frenchweekua #БільшеФранції
Вітаємо нашого партнера компанію Saint-Gobain, яка підтримує Тиждень Франції. Експерти компанії раді проконсультувати як зробити оселю мультикомфортною завдяки своїм брендам: WEBER, ISOVER, RIGIPS, SAINT-GOBAIN GLASS, ECOPHON, ADFORS, FORMULA, NORTON, PUM.

В рамках "Більше Франції" тренінговий центр Saint-Gobain нам пропонує ознайомитись з унікальними та технологічними рішеннями для всіх видів будівництва. Більш детально ознайомитись з концепцією Мультикомфортного будинку Ви зможете на першому ж вебінарі:

7 грудня 17:00-18:00 - Вебінар «Мультикомфорт від Saint-Gobain. Ключова роль компанії Saint-Gobain в зеленому будівництві»

8 грудня 17:00-18:00 - Вебінар «Виробництво скла. Понад 350 років сталого розвитку та інноваційних рішень від Saint-Gobain»

9 грудня 17:00-18:00 - Вебінар «Комфортна та безпечна для здоров'я людини оселя. Як правильно підібрати матеріали для ремонту та контролювати проведення робіт?»

З деталями семінарів Saint-Gobain ознайомтесь на їх сторінці на www.frenchweek.com.ua.

Не пропустіть, Тиждень Франції вже близько! З цієї суботи починаються заходи від наших французьких партнерів. Щоб знайти найбільш цікаві для вас події, переходьте на сайт "Більше Франції": www.frenchweek.com.ua


#CCIFU #plusdeFrance #saintgobainukraine
Заходи брендів
Тиждень Франції в Україні
5-11 грудня
Ознайомтесь з пропозиціями наших учасників-брендів