з 05 до 11 грудня
Акція
з 0:00 5.12.2020 до 23:59 11.12.2020
Безкоштовний промокод на знижку
За умови придбання будь-якого продукту ТМ Schneider Electric (окрім зарядних станцій для електромобілей) та введення промокоду #більшеФранції отримайте знижку на продукти ТМ Schneider Electric.

При покупці продукції на суму:
- від 1000 грн – знижка 5%
- від 3000 грн – знижка 10%
- від 5000 грн - знижка 15%
+ стильна еко-сумка у подарунок!

Про компанію:

Schneider Electric - світовий лідер у наданні цифрових рішень в галузі управління електроенергією і автоматизації для забезпечення ефективності та сталого розвитку. Компанія інтегрує найкращі технології в області управління електроенергією, автоматизації в режимі реального часу, програмного забезпечення і послуг в рішення для об'єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних, інфраструктури і промисловості.


Про продукт:

Електрофурнітура, а саме розетки і вимикачі, Schneider Electric вже другий рік поспіль визнана українцями найкращою для домашньої безпеки та комфорту*!

Багатий вибір текстур, кольорів, форм рамок і вимикачів не залишить байджужим нікого. Створюйте затишок у своїй оселі разом з рішеннями Schneider Electric!

*за даними Української народної премії (Всеукраїнський національний проєкт, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг серед представлених на українському ринку, на основі вподобань українських споживачів.
Про захід
Організатор

Schneider Electric

Місце проведення
Учасники та розклад