8 грудня
о 16:00
безкоштовно
Екскурсії
Дитячий садок та початкова школа, середня та старша школа з презентацією освітніх проектів.

Міжнародна французька школа - це приватна школа, створена в 2005 році під французьким керівництвом. Пані Тіфен Анрі керувала кількома школами і протягом майже трьох десятиліть виконувала місію поєднання та адаптації французької та української шкільних систем.

Міжнародна французька школа Києва - це освітня структура, визнана Міністерством національної освіти Франції та Міністерством освіти і науки України. Школа приймає дітей від 2 до 17 років.

Запропоновані заходи (віртуальний візит школи, відеоконференція, семінари) дадуть вам можливість відкрити для себе французьку навчальну систему та традиції, беручи до уваги місцеві особливості. Ці заходи призначені для всіх: дітей, батьків, майбутніх батьків, бабусь і дідусів ...

Якщо ви шукаєте досвідчену, новаторську, серйозну, амбіційну школу, адаптовану до ваших потреб, ми чекаємо на вас з 8 по 10 грудня!
Про захід
Організатор
ТОВ «Міжнародна Французька Школа»
Місце проведення
Спікер
Тіфен Анрі
Тіфен Анрі, громадянка Франції, працює директором МФШ з 2005 року. Вона – керівник з високим рівнем професіоналізму та почуттям обов'язку. Свою педагогічну діяльність спрямовує на постійне осучаснення освітнього процесу, розвитку нелінгвістичних предметів французькою та англійською мовами, оснащенню школи найсучаснішими технічними засобами.

Її внесок в розвиток освіти й науки високо оцінений двома країнами: у 2019 році Тіфен Анрі нагороджено україно - французьким Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни» , у 2020 р. Орденом Академічних пальм від Міністерства освіти Франції за значний внесок у народну освіту та поширення французької культури за межами Франції.

Віртуальні екскурсії школи.

Учасники та розклад