з 3 по 10 грудня
з 10:00 до 20:00
вартість згідно меню
Спеціальне меню
Меню "Кулінарна подорож регіонами Франції" , це ювілейна колекція найкращих гастрономічних хітів за 10 років існування сім'ї ресторанів Famille "Très FRANÇAIS".

Тут зібрані страви із різних регіонів Франції, які полюбилися гостям ресторану, мають особливе значення і несуть свою безцінну сторію.

Famille "Très FRANÇAIS" – сім'я ресторанів та кейтерингу у Києві, відома своїми суто французькими проектами – рестораном та сирною лавкою Très FRANÇAIS, гастробаром TRÈS та кейтеринг-компанією BEAUCOUP.

Ресторан та сирна лавка Très FRANÇAIS - це маленька Франція в самому серці Києва.

Неважко здогадатися, що кухня тут виключно французька: традиційна Франція, регіональна Франція, Франція «à la maison», яка втілює дух, характер, звички й традиції однієї з кращих кухонь світу, а також французьке сприйняття світу.

TRÈS french gastrobar – гастробар сучасної французької кухні.
Основний акцент - сніданки та XXL бранчі, різноманітні вафлі та свіжоспечені круасани впродовж дня, а увечері - суто французькі хіти.

За 10 років існування ресторани Famille стали саме тими місцями, куди гості приходять за новим гастрономічним досвідом. Très FRANÇAIS і TRÈS рекомендують як mustvisit місця в Україні французькі путівники.

Більш того, Famille щорічно бере участь у міжнародному фестивалі французької гастрономії «Goût de France / Good France» та з відзнакою його проводить.
Про захід
Організатор
TRÈS french gastrobar
Україна, місто Київ,
вул. М. Лисенка, 4

Tres FRANÇAIS restaurant & fromagerie
Місце проведення
Tres FRANÇAIS
Україна, місто Київ,
вул. Костьольна, 3

ЗАРЕЗЕРВУЙТЕ МІСЦЕ ВЖЕ ЗАРАЗ

(093)141 4914
Très FRANÇAIS

099 494 3223
TRÈS french gastrobar
Учасники та розклад